Vyskúšajte sukničku doma!

V SAINT DOT sa snažíme, aby ste v našej sukni, či šatách vyzerali dokonalo. Vaša radosť zo sukničky, pocit výnimočnosti a radosť z nosenia, to všetko je pre nás dôležité. Preto sme pre vás pripravili viac spôsobov, ako môžete sukňu bez starostí vyskúšať a zistiť, ktorý strih, aká farba a aká veľkosť vám najviac pristane.

Radi vás privítame v našom showroome v Záhorskej Bystrici, kde si môžete vyskúšať viacero strihov a veľkostí na jednom mieste (ako sa k nám dostanete zistíte tu).

Druhá možnosť je objednať si sukničku a zistiť ako vám sedí v pohodlí Vášho domova, kde sa budete môcť vykrúcať pred zrkadlom tak dlho ako sa vám bude chcieť. Máte na to 14 dní a v prípade, že sukničku potrebujete vymeniť, či vrátiť, my vám preplatíme poštovné v plnej výške.

Dobre vieme aké sme my ženy nerozhodné, a preto vám ponúkame možnosť objednať si viac veľkostí, typov, či farieb sukní. Doma si ich potom všetky v kľude vyskúšate a zistíte, ktorá vám najviac sadne (všetky sukničky nájdete tu). No a keď si už vyberiete tú pravú, ostatné nám môžete vždy vrátiť, či vymeniť.

Výmena je veľmi jednoduchá. Stačí ak sukňu opäť zabalíte do toho istého balíka, v ktorom ste ju dostali. Aby sme vám uľahčili vypisovanie adresy, pripravili sme pre vás nálepku s adresou SAINT DOT, ktorú nájdete v balíčku. Stačí ju nalepiť na krabičku a hotovo! Samozrejme, tovar, ktorý vrátite, vám bude v plnej výške preplatený. Pred výmenou, či vrátením nás, prosím, kontaktujte na info@saintdot.sk a radi sa s vami dohodneme na postupe.